The Hollow Crown

Shakesthe-hollow-crown Harika bir yapım geliyor. Shakespeare'in tarihi oyunlarından uyarlanan dizi serisi BBC'de yayınlanacak. Tarihi diziler ilginizi çekiyorsa bu seri mutlaka ilginizi cezbedecektir.

Devamını oku...
 
Narcos

narcosNarcos, dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçısı olarak anılan Pablo Escobar'ın bu konuma gelirken yaşadıklarını ve onu hapse göndermek isteyen DEA Ajanı Steve Murphy'le ortağı Javier Peña'nın yaşayacağı olayları anlatıyor.

Devamını oku...
 
Better Call Saul

better call 

Breaking Bad spin-off’u. Breaking Bad’te Walter White ve Jesse’nin avukatı ve aynı zamanda suçluların bir numaralı adresi olan Saul Goodman odaklı olan dizi bir “prequel” olacak. Yani Breaking Bad’teki zamanın daha öncelerine bir yolculuk yapıyoruz ve Saul Goodman henüz Walter ve Jesse ile tanışmamış durumda. Saul Goodman’ı bol bol mahkemelerde görüyor ve de etik ile başka yollar!? arasındaki farkları görüyoruz. Çekici olan olan mı olması gereken mi? :)

Devamını oku...
 
Savaş ve Barış

war-and-peace 0 Dünyanın en büyük romancılarından Lev Tolstoy’un, dünyanın en uzun romanı olmasa da en uzun romanlarından biri olan “Savaş ve Barış”ı, BBC tarafından birer saatlik altı bölümden oluşan bir diziye sığdırıldı.

Devamını oku...
 
Da Vinci's Demons

 Da-Vincis-DemonsDa Vinci's Demons; sanatçı, mucit, idealist ve dahi bir aydın olarak Leonardo da Vinci'nin kurgusal gençliği hakkında ABD/BK yapımı drama televizyon dizisi.

Devamını oku...
 
True Detective

true-detectiveLouisiana Cinayet Masası'nda görev yapan dedektif Rust Cohle (McConaughey) ve Martin Hart (Harrelson) bir seri katilin peşine düşerler. Beraber çalışan ikilinin, takip derinleştikçe kendi hayatlarının da içinden çıkılmaz bir duruma gelmesi kaçınılmaz olacaktır.

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 - 2